NYHET Elverum hundeklubb får egne klubbjakker/vester
Etter mange forespørsler fra våre medlemmer kan vi nå stolt presentere Elverum hundeklubb sin egen klubbjakke/klubbvest
Valget har falt på Canelana hundeførerjakke/vest.
Canelana er en norsk leverandør som er kjent for sine kvalitetsprodukter.

Klubbjakken er en praktisk tur,- og treningsjakke i softshell med membran. Ermene og hetten kan tas av slik at du har jakke og treningsvest i ett plagg. Hvis du ønsker en ren treningsvest, uten ermer og hette, så er det fullt mulig å bestille.
Jakken/vesten har store og gode lommer foran og bak, og er designet i samarbeid med aktive hundeførere. Den er ideell til tur, trening og konkurranse.

- Store og utvendige lommer til utstyr og treningseffekter
- Vannavvisende (vanntett, men er ikke en regnjakke)
- Vindtett
- Puster
- Stramming i livet og nederst på jakken/vesten
- Fleece inne i kragen
- Glidelåslommer på brystet og i sidene
- Borrelås lukking nederst på ermene
- Maskinvask på 40 0
- Jakken har avtagbare ermer (med glidelås), og avtagbar hette med avstivet brem

Jakken/vesten er i fargen sort, og med oransje logofarge foran og bak.
Det er mulig å få sitt eget navn brodert foran på brystet (venstre side)

Siden dette er et introduksjonstilbud, bidrar klubben med et tilskudd til jakkene/vestene slik at det blir en meget gunstig pris for oss medlemmer.
Pris for jakke: Kr 1490.-
Pris for vest: Kr 990,-
Hvis alt går etter planen er jakkene leveringsklare i midten av mai, og utleveres på hundeklubben umiddelbart etter at vi har mottatt dem.
Bestillingsfrist er 30 mars!
Praktisk informasjon: – Vi har fått tilsendt et komplett sett med jakker i alle størrelser slik at det er mulig å prøve jakkene før bestillin
Jakkene kan prøves enten på klubbhuset eller i Hundehallen
BESTILLING av jakkene gjøres direkte til Berit Jynge – hun vil være tilstede på klubbhuset eller i Hundehallen på datoene nevnt nedenfor
Det vil bli muligheter for å bestille, samt prøve jakkene og finne riktig størrelse:
14 mars i Hundehallen kl. 17.30 – 19.30
Lørdag 16 mars på klubbhuset kl. 12.00-14.00 – AVLYST da det ikke er brøytet, og dermed vanskelig å parkere/komme inn til klubbhuset
18 mars – mandagstrening på klubbhuset kl. 18.00 – 19.00
21 mars i Hundehallen kl. 17.30 – 19.30
Lørdag 23 mars på klubbhuset kl. 12.00-14.00
25 mars – mandagstrening kl. 18.00 – 19.00
Bestillingen er bindene, og jakkene må være innbetalt på
konto nr 1813 08 52781 innen 1 april !
NB!
Husk å merke innbetalingen med navnet på den som skal ha jakken/vesten!!
Vi håper flest mulig benytter seg av denne muligheten til å kjøpe en topp treningsjakke, og som en tøff jakke vi kan bruke på konkurranser og andre hundesamlinger for å vise at vi kommer fra Elverum hundeklubb!
Spørsmål rundt jakker/vestene kan rettes til Berit Jynge, tlf: 45100455